Hakkımızda

1978 yılından itibaren sektörde tecrübesi olan, profesyonel ekibi ile gıda üzerine mütahitlik hizmeti veren bir catering kuruluşu olan firmamız bu hizmetlerinde, profesyonel organizasyon yapısı, ile müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve hijyeni birinci hedef olarak benimsemiştir.

Üretim öncesinde kaliteden sorumlu gıda mühendisi eşliğinde mal temini, depolanması temizliği ve mamül hale getirmesi, en hijyen şartlarda gerçekleştirilerek, dağıtım yapılması, dağıtım sonrası müşteri memnuniyeti kontrolü günlük olarak yapılması, mühendislerimizin ve yetkili personelimizin sürekli müşterilerimiz ile diyalog halinde bulunması temel prensiplerimizdendir.

Müşteri ilişkileri ve pazarlama ekibimiz değişen talep farklılıklarını takip etmek, uygulamak ve daha çağdaş sunum zenginliklerini sizlere ulaştırabilmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Şirketimiz sayın müşterilerimize en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunma çabası ile maliyet hesapları yapmakta ve en kaliteli mamulü en uygun fiyatla sunmaktır.

Sakarya Gıda Sanayi’ inin en büyük hedefi, TOPLAM KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ dir. Sizlere hizmet getirmek için bize vereceğiniz güvene layık olacağımızdan emin olabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir